Karın Yağlarını Azaltmak İçin Egzersizler - Ders Kitabı Cevapları ve Çalışma Kitabı Cevapları

Yeni Yayınlar

Nisan 04, 2018

Karın Yağlarını Azaltmak İçin Egzersizler

Edit
 DERS KİTABI CEVAPLARINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ! 

Karın Yağlarını Azaltmak İçin Egzersizler

Karın bölgesi yağlarından kurtulmak birçok kişinin hedefi ama bu hedefe ulaşmak biraz efor istiyor. Stres düzeyini azaltmak, doğru yiyeceklerle beslenmek ve yeteri kadar egzersiz yapmak bu hedefe sizi yaklaştırır. Aynı zamanda mide kaslarınızı güçlendirmek ve karın bölgesine çekici bir görünüm vermek için şu egzersizleri de yapabilirsiniz.


 2. Vertical Leg Crunch
Yere sırt üstü uzanın. Dizlerinizden hafif kırarak bacaklarınızı kaldırın. Bacaklarınızın altına pilates topu gibi bir destek koyabilirsiniz. Karın kaslarınızı sıkılaştırarak, omuzlarınızı yerden kaldırın. Gövdenizi dizlerinize doğru hareket ettirin. Egzersiz boyunca bacaklarınızı hareket ettirmeyin ve çenenizi yukarı doğru kaldırın. 12’şer defa 3 sette tamamlayın.

Karın Yağlarını Azaltmak İçin Egzersizler
Karın Yağlarını Azaltmak İçin Egzersizler

 1. Bicycle Crunch
Sırt üstü yatın, beliniz yere değsin. Ellerinizi başınızın iki tarafına koyun ve ayaklarınızı 45 derece kaldırın. Bisiklet hareketine başlayın. Sonra da sağ dirseğinizi sol dizinize, sonra da sol dirseğinizi sağ dirseğinize yaklaştırarak hareketi sürdürün. Sırtınızın üst tarafı hareket boyunca yerde kalmalı.

3. Long Arm Crunch
Yere sırt üstü uzanın, dizlerinizi hafif bükün. Kollarınızı arkaya doğru açın ve birini diğerinin üstüne koyarak biraz kaldırın. Şimdi omuz ve kollarınızı yukarı doğru 12 kez kaldırıp, indirerek seti tamamlayın. 3 set yapabilirsiniz.

4. Reverse Crunches

Yere sırt üstü uzanın, dizlerinizi kırın ve bacaklarınızı 90 derece açıyla kaldırın. Başınızı yerden hafifçe kaldırın ve iki elinizle onu destekleyin. Burnunuzu dizinize değdirmeye çalışarak, omuzlarınızı öne doğru getirin. Bu hareketi 12’şer defa, 3 set halinde yapın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder