HAKKIMIZDA - Ders Kitabı Cevapları

Yeni Yayınlar

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA
Bizce “Okul hayata hazırlanış değil, hayatın kendisidir.” Biz kim miyiz? Biz, okulda hayata dair kendilerine her konuda pencere açmaya çalışan öğrencilere ilk elden özgün ve güvenilir bilgi vermeye çalışan eğitimcileriz. Düşündük ki okula dair ne varsa sorduğunuz anda ilk olarak cevap verebilelim. 

Bu yüzden sitemizin adını ''sınıfevrakları'' koyduk. Sevgili öğrenciler, sizden gelecek her türlü birikime açığız. Sorularınıza cevap bulabileceğiniz sitemiz her gün daha da zenginleşiyor. Peki bu siteyi ziyaret eden siz öğrencileri neler bekliyor?


Öncelikle ders dışında sizden istenecek bütün ödevlerinize yardımcı olabilecek bilgiler başka sitelerde bulamayacağınız şekilde tamamen kendimizin yazdığı notlardan oluşmaktadır. Bu da yapacağınız ödevlerin tamamen size ait olmasını sağlayacak, böylece ödeviniz orijinal ve tek olacaktır.

Ders Kitabı Cevapları
Sınıf Evrakları

Özellikle Türkçe dersini düşündüğümüzde, şiirler üzerinde gösterdiğimiz ses olayları, şiir incelemeleri, en yeni kitap özetleri, yazarların hayatları-eserleri, atasözleri-deyimler-masallar, konu tarama testleri, teog ve ygs soruları gibi kaynaklarımızın sizlere fazlasıyla yardımcı olacağından emin olabilirsiniz. Sitemizde ayrıca, akıllı tahtaya uyumlu videolar, slaytlar, proje ve performans ödevleri de yer alacaktır. Bütün bu saydığımız kaynağa ulaşmanız için yapmanız gereken tek şey www.sinifevraklari.com adresini tıklamak olacak. Üstüne bize, facebook, twitter, e-posta gibi net ortamlarından da kolayca ulaşabilirsiniz…

Her türlü öneri, görüş ve istekleriniz için yazmanız yeter. Bize edeceğiniz teşekkürler en büyük kazancımız olacaktır…

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder