Saç Uzatan Muhteşem Formül! - DERS KİTABI CEVAPLARI

Yeni Yayınlar

Aralık 05, 2017

Saç Uzatan Muhteşem Formül!

Edit
 DERS KİTABI CEVAPLARINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ! 

Saç Uzatan Muhteşem Formül!

Kendini mutsuz hisseden ya da kendinden sıkılan her kadın nedense ilk önce saçlarında değişiklik yapma ihtiyacı duyuyor. Ya saçının rengini değiştiriyor ya da bir anlık ani kararla kestiriyor. Peki, ya sonrasında? Sıklıkla başvurulan değişiklikler beraberinde hissedilen pişmanlıklar geliyor.

Eminiz ki hayatınızda en azından bir kere hoşlandığınız erkeğe kendinizi beğendirmek için saçlarınızı kestirmişsinizdir, sırf karşınızdaki kısa saçtan hoşlanıyor diye. . . 

Sonrasında ise "kısa saçlı kızlardan hoşlanmıyorum" gerçeği ile karşılaşıp hayal kırıklığı yaşamışsınızdır. 

Saç Uzatan Muhteşem Formül!
Saç Uzatan Muhteşem Formül!

Yaşanılan bir başka senorya da hayatı boyunca saçlarını uzatamayan kadınların vahim durumu...

Her ne kadar şimdi poştiş, kaynak gibi kurtarıcılar olsa da eski gür ve uzun saçlarınıza kavuşmak için dünyaları vereceğinizi biliyoruz. 

Saç uzatan muhteşem formülle dünyaları size biz veriyoruz. Mutlaka deneyin memnun kalacaksınız eminiz...

Malzemeler:

1 çay bardağı kemik iliği

1 kahve fincanı hakiki zeytinyağı

1 adet Bepanthen ampul

Yarım şişe badem yağı

1 adet günlük yumurta

Hazırlanışı:

"Kemik iliği mi? Bu da ne?" dediğinizi duyar gibiyim. Kasaba giderek yaklaşık iki parça kemikten iliğini çıkarttırıp alın. Eve geldiğinizde su dolu bir tencerenin içine, başka bir kap içerisinde iliği koyarak eritin. Aksi takdirde suya karışır. Yağ konumuna geldikten sonra ateşten alın. Diğer bütün malzemelerle birlikte harmanlayın.

Uygulanışı:

Karıştırdığınız bütün malzemeleri saç diplerinize masaj yaparak yedirin. Dipten uca doğru tarayın. Tüm malzemeyi saçınıza sürdükten sonra iyice karıştırın. En az 25 dakika bekletin. Yalnız sevgilinizle buluşacağınız ya da eve misafir geleceği zaman yapmaktan sakının.

İlk ay haftada bir, ikinci ay iki haftada bir, üçüncü ay ise ayda bir kere uygulamanız yeterli. Bu işlem sonrasında gördüklerinize şaşırarak inanamaycaksınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder