Öğretmenlerimiz Hak Ettikleri Özlük Hakkına Sahip Değil! - DERS KİTABI CEVAPLARI

Yeni Yayınlar

Kasım 15, 2017

Öğretmenlerimiz Hak Ettikleri Özlük Hakkına Sahip Değil!

Edit
 DERS KİTABI CEVAPLARINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ! 

Öğretmenlerimiz Hak Ettikleri Özlük Hakkına Sahip Değil! 

MEB Müsteşarı Yusuf Tekin, öğretmenlerin özlük hakları ve maaşlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Milli Eğitim Bakanlığı(MEB) Müsteşarı Yusuf Tekin, Eğitimpedia'nın Youtube kanalında canlı yayın konuğu oldu. Eğitimpedia'nın kurucusu Ali Koç'un sorularını yanıtladı. 

İmam Hatip'lerden, Özel Okullara; MEB'in yeni müfredatından dershanelerin kapatılmasına ve eğitimi ilgilendiren geniş çerçeveli onlarca konu konuşuldu. 

Tekin: Öğretmenlerimiz Hak Ettikleri Özlük Hakkına Sahip Değil! MEB Müsteşarı Yusuf Tekin, öğretmenlerin özlük hakları ve maaşlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu. 15 Kasım 2017 Çarşamba 17:20 75  Milli Eğitim Bakanlığı(MEB) Müsteşarı Yusuf Tekin, Eğitimpedia'nın Youtube kanalında canlı yayın konuğu oldu. Eğitimpedia'nın kurucusu Ali Koç'un sorularını yanıtladı.  İmam Hatip'lerden, Özel Okullara; MEB'in yeni müfredatından dershanelerin kapatılmasına ve eğitimi ilgilendiren geniş çerçeveli onlarca konu konuşuldu. Konuşulanlar arasında öğretmenlerin özlük hakları ve maaşları da vardı.  Müsteşar Tekin, öğretmenlik mesleğinin para ile ölçülemeyeceğini belirterek ''Öğretmenlerimizin hak ettikleri özlük haklarını elde ettiklerini düşünmüyorum'' ifadesini kullandı. Tekin, ülkenin ekonomik durumu ve 15 Temmuz ihanet girişiminden bahsederek öğretmenlerin özlük haklarının artırılması için çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.   MEBPERSONEL.COM EN GÜNCEL MEB PERSONEL HABERLERİ BURADA..http://www.mebpersonel.com/meb-personeli/tekin-ogretmenlerimiz-hak-ettikleri-ozluk-hakkina-sahip-degil-h218026.html  MEB Personel
Öğretmenlerimiz Hak Ettikleri Özlük Hakkına Sahip Değil! 

Konuşulanlar arasında öğretmenlerin özlük hakları ve maaşları da vardı. 

Müsteşar Tekin, öğretmenlik mesleğinin para ile ölçülemeyeceğini belirterek ''Öğretmenlerimizin hak ettikleri özlük haklarını elde ettiklerini düşünmüyorum'' ifadesini kullandı. 

Tekin, ülkenin ekonomik durumu ve 15 Temmuz ihanet girişiminden bahsederek öğretmenlerin özlük haklarının artırılması için çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder