İlk Nudist Restoran Açıldı - DERS KİTABI CEVAPLARI

Yeni Yayınlar

Kasım 24, 2017

İlk Nudist Restoran Açıldı

Edit
 DERS KİTABI CEVAPLARINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ! 

İlk Nudist Restoran Açıldı

Fransa'nın başkenti Paris'te açılan ilk nudist restoran, geçtiğimiz günlerde hizmet vermeye başladı. 20 yaşından büyüklerin rezervasyonla kabul edildiği mekanda, fiyatlar ortalamanın biraz üzerinde.

Paris'in güneybatısında açılan O'naturel isimli ilk nudist restoran hizmet vermeye başladı. Müşterilerinin tamaman çıplak olarak yemek yediği restoranın sahipleri, Mike ve Stéphane Saada isimli ikizler.

20 YAŞINDA KÜÇÜKLER GİREMİYOR
Nudizm, kişilerin vücutlarından utanmadan, rahatlıkla, sosyal olarak çıplak bir şekilde, bir arada ve doğa ile bütünleşmiş olarak bulunabilmeleri halidir. İşte buna inanan ve bunu bir girişim fırsatı olarak gören ikizler ilk adımı geçtiğimiz aylarda atmıştı. Açılacağı duyurulan restoran bir kaç gün önce hizmet vermeye başladı.

İlk Nudist Restoran Açıldı
İlk Nudist Restoran Açıldı

Sigortacı olarak çalışan 42 yaşındaki ikizler, restoranlarına 20 yaşından küçükleri kabul etmiyor. Nudist restoranından yemek yiyebilmek için önceden rezervasyon yaptırmanız gerekiyor.

FİYATLAR BİRAZ PAHALI
Restorana geldiğinizde üzerinizdeki her şeyi vestiyere bırakıp içeri öyle giriyorsunuz. İçerisi dışarıdan görülmeyecek şekilde tasarlanan mekanda, yemek fiyatları ortalamanın biraz üzerinde.

GARSONLAR GİYİNİK
Franız yasalarına göre servis personelleri çıplak olamayacağı için restoranın garsonları giyinik olarak servis yapıyor. Konukların sadece çoraplarını giymelerine izin var. Kadınlar ise ayakkabılarını da giyebiliyor.

MÜŞTERİLERİN YÜZDE 40'I KADINLAR
O'naturel'in müşterilerinin yüzde 40'ı kadınlardan oluşuyor. Restoran sadece akşamları açık.

Kardeşler, "Çıplak olmakla cinselliğin bir ilişkisi yok" diyor. Eğer çıplak yemek yemek istiyor ancak herkesin içinde olmaz diyorsanız istediğiniz kişiyle başbaşa yemek yiyebileceğiniz özel bölümler de mevcut.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder