Gençlerbirliği Başkanı Murat Cavcav'ın Oğlu Yoğun Bakımda - DERS KİTABI CEVAPLARI

Yeni Yayınlar

Kasım 29, 2017

Gençlerbirliği Başkanı Murat Cavcav'ın Oğlu Yoğun Bakımda

Edit
 DERS KİTABI CEVAPLARINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ! 

Gençlerbirliği Başkanı Murat Cavcav'ın Oğlu Yoğun Bakımda

Gençlerbirliği Başkanı Murat Cavcav'ın oğlu Murathan Cavcav, geçirdiği trafik kazasının ardından hastaneye kaldırılarak ameliyata alındı. 21 yaşındaki gencin durumu kritik.

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Murat Cavcav'ın oğlu Murathan Cavcav, geçirdiği trafik kazasının ardından beyninde oluşan hasar nedeniyle ameliyata alındı.

Alınan bilgiye göre Murat Cavcav'ın 21 yaşındaki oğlu Murathan yönetimindeki otomobil, Ankara Bağdat Caddesi Podium Alışveriş Merkezi Kavşağı'nda bariyerlere çarparak yaklaşık 6 metre yükseklikten Anadolu Bulvarı'ndaki alt geçide düştü.

Gençlerbirliği Başkanı Murat Cavcav'ın Oğlu Yoğun Bakımda
Gençlerbirliği Başkanı Murat Cavcav'ın Oğlu Yoğun Bakımda

KABURGA VE KÜREK KEMİKLERİ KIRILDI
Kaza sonucunda beyninde hasar oluşan, kaburga ve kürek kemikleri kırılan Murathan, Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne (GATA) kaldırıldı. Ameliyata alınan Murathan'ın sağlık durumu hakkında AA muhabirine bilgi veren Cavcav Ailesi'nin doktoru Kadir Kudret Hatipoğlu, hastanın durumunun kritik olduğunu söyledi.

KAFATASININ SOLUNDA 3 SANTİMLİK KANAMA VAR
Murathan'ın dün akşam yağışlı havada arabasıyla arkadaşına giderken köprü üstünden kötü şekilde düştüğünü ifade eden Hatipoğlu, "Kaza OSTİM bölgesinde olmuş. Araba sol tarafa yani şoför tarafına düştüğü için Murathan, kafa travması kaburga ve kürek kemiği kırıklarıyla acil olarak GATA'ya getirilmiş. İlk tomografide beyin kafatasının sol tarafında 3 santimlik bir kanama saptandı." diye konuştu.

"DURUMU KRİTİK"
Hastanın yoğun bakıma alındığını ve 6 saat sonra tekrar kontrol tomografisi çekildiğini dile getiren Hatipoğlu, "Şuuru açık ve konuşuyordu. Aynı yırtık kontrol tomografisinde de görülünce ameliyatına karar veriliyor. Şu an ameliyatı devam ediyor. Güzel sonuç bekliyoruz. Beyindeki bir kanama her zaman için hayati risk taşır. Durumu kritik." ifadelerini kullandı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder