Akşener artık Ahlatlı oldu - DERS KİTABI CEVAPLARI

Yeni Yayınlar

Kasım 02, 2017

Akşener artık Ahlatlı oldu

Edit
 DERS KİTABI CEVAPLARINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ! 

Akşener artık Ahlatlı oldu

Bitlis'in Ahlat ilçesinde ev kiralayan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Ben artık Ahlatlı oldum, kendimi Ahlatlı hissediyorum" dedi.

Akşener: Ben artık Ahlatlı oldum

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Bitlis'in Ahlat ilçesini ziyaret etmek için beraberindekilerle havayoluyla Muş'a geldi. 

Muş Havalimanında gazetecilere açıklamalarda bulunan Akşener, Ahlat'a sözü olduğunu ve bu sözü yerine getirmek için burada olduğunu belirterek, "2010'da buraya gelmiştim.

Akşener artık Ahlatlı oldu
Akşener artık Ahlatlı oldu

Referandum çalışması kapsamında Muş ve Bitlis'e daha evvel defalarca geldim. Ahlat ve Adilcevaz'ı da ziyaret etmiştim. Referandumda buraya geldiğimde, sonuçlara göre yol alacağına dair arkadaşlarla konuşmamız oldu. 

Bir parti kurma yoluna gidilecekse Ahlat'ta bir ev satın alacağımı, Ahlatlı olacağımı, mutlaka 2 bayramın birini ailemle birlikte, yol arkadaşlarımla birlikte Ahlat'ta geçireceğimi söyledim. Ahlat; tarihimizin, Anadolu'ya girişimizin önemli bir simgesi. 

Bizi, biz yapan değerlerin şekillendiği bir yer ve Selçuklu mezarlarını gezdiğiniz zaman, Ahlat'ı gerçek anlamda kokladığınız zaman kendinize dönüyorsunuz" dedi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder