8. Sınıf Türkçe Çalışma Kitabı Cevapları Dörtel Yayınları Sayfa 21 - Ders Kitabı Cevapları

Yeni Yayınlar

Eylül 16, 2017

8. Sınıf Türkçe Çalışma Kitabı Cevapları Dörtel Yayınları Sayfa 21

Edit
 DERS KİTABI CEVAPLARINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ! 

8. Sınıf Türkçe Çalışma Kitabı Cevapları Dörtel Yayınları Sayfa 21

8. Sınıf Türkçe Dörtel Yayınları Çalışma Kitabı Cevapları Sayfa 21 yayınımızda kitap içinde ve ünite sonunda bulanan soruların cevaplarını bulabilirsiniz. 8. Sınıf Türkçe Dörtel Yayınları Çalışma Kitabı Cevapları Sayfa 21 Etkinlikler sizi zorlayabilir ve her konunun cevaplarını yapamayabilirsiniz. Bu konu içinde sitemizden yardım olarak cevap anahtarlarına doğru ve güvenilir bir şekilde ulaşabilirsiniz.

SELİM

1. ETKİNLİK

8. Sınıf Dörtel Yayınları Türkçe Çalışma Kitabı Sayfa 21 Cevabı

Metinde geçen bazı kelime ve kelime gruplan aşağıda verilmiştir. Bunların anlamlarını tahmin edip yazınız. Sonra aynı kelime ve kelime gruplarının anlamlarını sözlüklerinizden bulup karşılaştırınız.
  • zeki:
  • taşra:
  • kabiliyet:
  • yazlık gömlek:
  • rekabet:
  • lastik gibi:

2. ETKİNLİK

Okuduğunuz metinde geçen aşağıdaki kelime ve deyimleri anlamlarına uygun olarak cümlelerde kullanınız.
Dostluk
İçine düşmek
İçinden söküp atmak
Esvap
Yüreği sızlamak
Meslektaş

8. Sınıf Türkçe Dörtel Yayınları Çalışma Kitabı Cevapları Sayfa 21
8. Sınıf Türkçe Dörtel Yayınları Çalışma Kitabı Cevapları Sayfa 21

8. Sınıf Türkçe Dörtel Yayınları Çalışma Kitabı Cevapları Sayfa 21 da yapmış olduğunuz soruların doğruluğunu test edebilir, yapamadığını ve anlamadığınız soru ve cevaplara sitemizden size örnek teşkil etmesi amacıyla faydalanabilirsiniz. 8. Sınıf Türkçe Dörtel Yayınları Çalışma Kitabı Cevapları Sayfa 21

8. Sınıf Türkçe Dörtel Yayınları Çalışma Kitabı Cevapları Sayfa 21

8. Sınıf Türkçe Dörtel Yayınları Çalışma Kitabı Cevapları Sayfa 21 Cevapları buradan birebir yapmanız sizin faydanıza olmayacak bilakis sizi tembelleştirecektir. Bu da istediğimiz bir geri dönüt değildir. Bu nedenle uyarılarımızı lütfen dikkate alınız. Öncelikle siz kendiniz yapmayı deneyin. Buradaki amacımız size yapamadığınız sorularda, ya da aklınıza takılan, yerlerde yardımcı olmaktır. Kopyala-yapıştır şeklinde yapmak size bir fayda sağlamaz

8. Sınıf Türkçe Dörtel Yayınları Çalışma Kitabı Cevapları Sayfa 21

8. Sınıf Türkçe Dörtel Yayınları Çalışma Kitabı Cevapları Sayfa 21 hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bildiriniz. Cevaplar yanlış ise yorum kısmında kendi cevabınızı bize iletebilirsiniz. Bazı sorular yorum gerektirdiği için herkesin yorumu farklı olabilir diye cevapları kısa tutmaya özen gösteriyoruz. Kendiniz kitaptaki etkinliklerini yapın, kendiniz tamamen bitirdikten sonra çözümlerinizi buradaki çözümlerle karşılaştırın. Bu vesilesiyle daha etkili bir öğrenme sağlanmış olacaktır.


8. Sınıf Türkçe Dörtel Yayınları Çalışma Kitabı Cevapları Sayfa 21

Yukarıda yer alan cevaplarla kendi cevaplarınızı karşılaştırarak sorularla, çözümlerle ilgili fikir elde edebilirsiniz. Ek olarak birden çok yayın evinin bu kitapları yayınlaması nedeniyle kitaplar sizin kullandıklarınız ile farklılık gösterebilir. Farklı bir yayının kitap cevaplarını sitemizden arayarak bulabilirsiniz. Bütün Yayınların cevapları sitemizde mevcuttur.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder