6. Sınıf Sevgi Yayınları Sosyal Bilgiler Çalışma Kitabı Cevapları Sayfa 38 - Ders Kitabı Cevapları

Yeni Yayınlar

Eylül 09, 2017

6. Sınıf Sevgi Yayınları Sosyal Bilgiler Çalışma Kitabı Cevapları Sayfa 38

Edit
 DERS KİTABI CEVAPLARINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ! 

6. Sınıf Sevgi Yayınları Sosyal Bilgiler Çalışma Kitabı Cevapları Sayfa 38

6. Sınıf Sosyal Bilgiler Sevgi Yayınları Çalışma Kitabı Cevapları Sayfa 38 yayınımızda kitap içinde ve ünite sonunda bulanan soruların cevaplarını bulabilirsiniz. 6. Sınıf Sosyal Bilgiler Sevgi Yayınları Çalışma Kitabı Cevapları Sayfa 38 Etkinlikler sizi zorlayabilir ve her konunun cevaplarını yapamayabilirsiniz. Bu konu içinde sitemizden yardım olarak cevap anahtarlarına doğru ve güvenilir bir şekilde ulaşabilirsiniz.


6. Sınıf Sevgi Yayınları Sosyal Bilgiler Çalışma Kitabı Sayfa 38 Cevabı
14. Etkinlik: Değişimi Açıklıyorum

Aşağıdaki resimleri inceleyiniz. İnceleme sonuçlarınıza göre verilen soruları cevaplayınız.

Cevap:

a. Barınma yerleri ile ilgili olarak zaman içinde ne tür değişimler olmuştur? Bu değişimlerin nedenleri neler olabilir?

Cevap:

b. Resimlerdeki barınma alanlarının nerelerde olabileceğini dini düşünerek buralarda yaşayan insanların geçimlerini nasıl sağladıkları ile ilgili tahminlerinizi yazınız.

Cevap:

6. Sınıf Sosyal Bilgiler Sevgi Yayınları Çalışma Kitabı Cevapları Sayfa 38
6. Sınıf Sosyal Bilgiler Sevgi Yayınları Çalışma Kitabı Cevapları Sayfa 38


6. Sınıf Sosyal Bilgiler Sevgi Yayınları Çalışma Kitabı Cevapları Sayfa 38 da yapmış olduğunuz soruların doğruluğunu test edebilir, yapamadığını ve anlamadığınız soru ve cevaplara sitemizden size örnek teşkil etmesi amacıyla faydalanabilirsiniz. 6. Sınıf Sosyal Bilgiler Sevgi Yayınları Çalışma Kitabı Cevapları Sayfa 38

6. Sınıf Sosyal Bilgiler Sevgi Yayınları Çalışma Kitabı Cevapları Sayfa 38

6. Sınıf Sosyal Bilgiler Sevgi Yayınları Çalışma Kitabı Cevapları Sayfa 38 Cevapları buradan birebir yapmanız sizin faydanıza olmayacak bilakis sizi tembelleştirecektir. Bu da istediğimiz bir geri dönüt değildir. Bu nedenle uyarılarımızı lütfen dikkate alınız. Öncelikle siz kendiniz yapmayı deneyin. Buradaki amacımız size yapamadığınız sorularda, ya da aklınıza takılan, yerlerde yardımcı olmaktır. Kopyala-yapıştır şeklinde yapmak size bir fayda sağlamaz

6. Sınıf Sosyal Bilgiler Sevgi Yayınları Çalışma Kitabı Cevapları Sayfa 38

6. Sınıf Sosyal Bilgiler Sevgi Yayınları Çalışma Kitabı Cevapları Sayfa 38 hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bildiriniz. Cevaplar yanlış ise yorum kısmında kendi cevabınızı bize iletebilirsiniz. Bazı sorular yorum gerektirdiği için herkesin yorumu farklı olabilir diye cevapları kısa tutmaya özen gösteriyoruz. Kendiniz kitaptaki etkinliklerini yapın, kendiniz tamamen bitirdikten sonra çözümlerinizi buradaki çözümlerle karşılaştırın. Bu vesilesiyle daha etkili bir öğrenme sağlanmış olacaktır.


6. Sınıf Sosyal Bilgiler Sevgi Yayınları Çalışma Kitabı Cevapları Sayfa 38

Yukarıda yer alan cevaplarla kendi cevaplarınızı karşılaştırarak sorularla, çözümlerle ilgili fikir elde edebilirsiniz. Ek olarak birden çok yayın evinin bu kitapları yayınlaması nedeniyle kitaplar sizin kullandıklarınız ile farklılık gösterebilir. Farklı bir yayının kitap cevaplarını sitemizden arayarak bulabilirsiniz. Bütün Yayınların cevapları sitemizde mevcuttur.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder