4. Sınıf Fenbil Yayınları Fen Bilimleri Ders Kitabı Cevapları Sayfa 32 - Ders Kitabı Cevapları

Yeni Yayınlar

Eylül 20, 2017

4. Sınıf Fenbil Yayınları Fen Bilimleri Ders Kitabı Cevapları Sayfa 32

Edit
 DERS KİTABI CEVAPLARINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ! 

4. Sınıf Fenbil Yayınları Fen Bilimleri Ders Kitabı Cevapları Sayfa 32

4. Sınıf Fen Bilimleri Fenbil Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 32 yayınımızda kitap içinde ve ünite sonunda bulanan soruların cevaplarını bulabilirsiniz. 4. Sınıf Fen Bilimleri Fenbil Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 32 Etkinlikler sizi zorlayabilir ve her konunun cevaplarını yapamayabilirsiniz. Bu konu içinde sitemizden yardım olarak cevap anahtarlarına doğru ve güvenilir bir şekilde ulaşabilirsiniz.

4. Sınıf Fenbil Yayıncılık Fen Bilimleri Ders Kitabı Sayfa 32 Cevapları

Öğrenmeden Geçmeyelim
1. Aşağıdaki açıklamalardan yararlanarak yandaki bulmacayı dolduralım.
 
1. Kanın vücutta dolaştığı borudur. Damar
2. Kanı vücuda pompalayan kaslı yapıdır. Kalp
3. Kandaki karbondioksit gazını temizleyen organdır. Akciğer
4. Enerji üretmek için ihtiyaç duyduğumuz gazdır. Oksijen
5. Vücuda gerekli olan oksijenin alınıp vücuttan karbondioksitin uzaklaştırılmasıdır. Solunum
 
2. Selda Öğretmen, “Kanın Vücutta Dolaşımı” konusunu işlerken tahtaya yukarıdaki bilgiyi yazmıştır. Öğrencilerden, bu olaydan sonra gerçekleşecekleri sırasıyla söylemelerini istemiştir. Aşağıda öğrencilerin cevapları karışık olarak verilmiştir.
Buna göre Selda Öğretmen, öğrencilere hangi sırayla söz hakkı vermiştir? Yazalım.
Çiğdem, Murat, Selim

4. Sınıf Fen Bilimleri Fenbil Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 32
4. Sınıf Fen Bilimleri Fenbil Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 32

4. Sınıf Fen Bilimleri Fenbil Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 32 da yapmış olduğunuz soruların doğruluğunu test edebilir, yapamadığını ve anlamadığınız soru ve cevaplara sitemizden size örnek teşkil etmesi amacıyla faydalanabilirsiniz. 4. Sınıf Fen Bilimleri Fenbil Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 32

4. Sınıf Fen Bilimleri Fenbil Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 32

4. Sınıf Fen Bilimleri Fenbil Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 32 Cevapları buradan birebir yapmanız sizin faydanıza olmayacak bilakis sizi tembelleştirecektir. Bu da istediğimiz bir geri dönüt değildir. Bu nedenle uyarılarımızı lütfen dikkate alınız. Öncelikle siz kendiniz yapmayı deneyin. Buradaki amacımız size yapamadığınız sorularda, ya da aklınıza takılan, yerlerde yardımcı olmaktır. Kopyala-yapıştır şeklinde yapmak size bir fayda sağlamaz

4. Sınıf Fen Bilimleri Fenbil Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 32

4. Sınıf Fen Bilimleri Fenbil Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 32 hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bildiriniz. Cevaplar yanlış ise yorum kısmında kendi cevabınızı bize iletebilirsiniz. Bazı sorular yorum gerektirdiği için herkesin yorumu farklı olabilir diye cevapları kısa tutmaya özen gösteriyoruz. Kendiniz kitaptaki etkinliklerini yapın, kendiniz tamamen bitirdikten sonra çözümlerinizi buradaki çözümlerle karşılaştırın. Bu vesilesiyle daha etkili bir öğrenme sağlanmış olacaktır.


4. Sınıf Fen Bilimleri Fenbil Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 32

Yukarıda yer alan cevaplarla kendi cevaplarınızı karşılaştırarak sorularla, çözümlerle ilgili fikir elde edebilirsiniz. Ek olarak birden çok yayın evinin bu kitapları yayınlaması nedeniyle kitaplar sizin kullandıklarınız ile farklılık gösterebilir. Farklı bir yayının kitap cevaplarını sitemizden arayarak bulabilirsiniz. Bütün Yayınların cevapları sitemizde mevcuttur.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme