Serkan Çayoğlu Kimdir, Biyografisi, Yaşı, Boyu, Fotoğrafları - Ders Kitabı Cevapları

Yeni Yayınlar

Mart 02, 2015

Serkan Çayoğlu Kimdir, Biyografisi, Yaşı, Boyu, Fotoğrafları

Edit
 DERS KİTABI CEVAPLARINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ! 
Serkan Çayoğlu Kimdir, Biyografisi, Yaşı, Boyu, Fotoğrafları

SERKAN ÇAYOĞLU KİMDİR?
Kiraz Mevsimi (AYAZ) Serkan Çayoğlu Biyografisi

Fox Tv ekranlarında yeni başlayacak olan Kiraz Mevsimi dizisi oyuncularında Ayaz karakterini canlandıracak olan Serkan Çayoğlu Kimdir?

Dizinin oyuncularından yakışıklı oyuncu Serkan Çayoğlu dizide Öykü'nün aşık olduğu Ayaz'ı canlandırıyor. Peki Ayaz gerçekte kimdir? Serkan Çaloğlu kaç yaşındadır, boyu ve kilosu kaçtır? soruların cevabı yazımızın devamında bulabilirsiniz...


Serkan Çaloğlu Kimdir?
Kiraz Mevsimi Ayaz Kimdir?
Serkan Çayoğlu Yaşı: 27
Serkan Çayoğlu Boyu: 187 cm
Serkan Çayoğlu Kilosu: 85 kg

Serkan Çayoğlu Erglangen-Nürnberg üniversitesinden mezun olmuştur. Mankenklik ve oyunculuk yapan yakışıklı oyuncu önce Hande Yener'in Ya ya şarkısına çektiği klipte de oynamıştır. Daha sonra kuzey güney ve zeytin tepesi dizilerinde oynamıştır. İşte Serkan Çayoğlu'nun oynadığı diziler...

2012- Kuzey Güney dizisi
2014- Zeytin Tepesi dizisi
2014- Kiraz Mevsimi dizisi

Kiraz mevsimi dizisinde Ayaz karakterini canlandıran Serkan Çayoğlu dizinin en çok merak edilen ismi. Yakışıklı oyuncu ile ilgili pek fazla bilgi bulunmasa da facebook ve twiiter hesabından sürekli olarak izleyicileri ile iletişim halindedir. twitter hesabı twitter.com/SerkanCayoglu, facebok hesabı ise www.facebook.com/serkancayogluofficial


SERKAN ÇAYOĞLU RÖPORTAJI
Almanya’da doğup büyüdüm. Üniversiteyi bitirir bitirmez de Türkiye’ye geldim.

Oyunculuk maceranız ne zaman başladı?
Üniversitede başladı. Birkaç arkadaş kendi aramızda tiyatro kulübü kurmuştuk. Karakterler yaratıp, sahneliyorduk. Türkiye’ye geldiğimde de bu konu üzerine yoğunlaştım, dersler almaya başladım. Şimdi haftanın beş günü setteyim ve set en iyi okul bence.

Oyunculukta hiç hayal kırıklığına uğradınız mı? 
İlla ki oluyor. Çünkü bazen elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz ama cevap olumsuz olabiliyor. Güzel günlerim de oldu, zor günlerim de ama bunları yaşamak gerekiyor ki, bugünün değerini bilesiniz. O yüzden kendini geliştirmek, şımarmamak, disiplinli olmak çok önemli. 

Favorileri 
* En son okuduğu kitap: Satranç
* En son izlediği film: The Cut
* En son aldığı albüm: İnce Saz, Geçsin Günler
* Şu sıra en sevdiği şarkı: Duman’dan Melankoli

Sizi İtalyanlar’a benzetenler var... 
Evet, Almanya’daki arkadaşlarım da İspanyollar’a, İtalyanlar’a benzetiyor ama ben Türk erkeği olarak anılmaktan mutluyum. Türkiye’den de çok yakışıklı çıkıyor. 

Kendinizi yakışıklı buluyor musunuz
Kendimle barışığım. Tabii ki dönem dönem yorgunluktan, çok çalışmaktan kendine bakamıyorsun ama boş günlerimde toparlıyorum. 

Şu an hayatınızda biri var mı? 
Yok. 

Nasıl kadınları çekici buluyorsunuz peki? 
Şöyle olsun, böyle olsun dediğim bir şey yok.
Biriyle karşılaşırsın, hiç umulmadık bir şeyinden hoşlanırsın ve onu seversin...
Bir anda olur...

İstanbul’da yaşamaya alışabildiniz mi? 
Çocukluğumdan beri her yaz üç-dört haftalığına Türkiye’ye gelirdik. Ailem de Türk kültürünü hiç unutturmadı, dolayısıyla alışmak zor olmadı. Tabii ki Almanya’da düzen var, insanlar çok disiplinli. Ancak çabuk uyum sağladım. Ailem hâlâ Almanya’da. Bir ikiz kardeşim var, o da evlendi... 

Sizin planlarınız arasında evlilik var mı? 
Bana göre erken ama herkesin kendi tercihi tabii. Ben şu an düşünmüyorum, işim öncelikli. Oyunculukta güzel yerlere gelmek istiyorum.