7. Sınıf İngilizce Ders Kitabı Cevapları Pantera Yayınları Sayfa 24

7. Sınıf İngilizce Ders Kitabı Cevapları Pantera Yayınları Sayfa 24

7. Sınıf İngilizce Pantera Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 24 yayınımızda kitap içinde ve ünite sonunda bulanan soruların cevaplarını bulabilirsiniz. 7. Sınıf İngilizce Pantera Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 24 Etkinlikler sizi zorlayabilir ve her konunun cevaplarını yapamayabilirsiniz. Bu konu içinde sitemizden yardım olarak cevap anahtarlarına doğru ve güvenilir bir şekilde ulaşabilirsiniz.

7. Sınıf Pantera Yayınları İngilizce Ders Kitabı 2. Ünte Sayfa 24 Cevabı

16. Listen to the dialogue between the reporter and Mickey Mouse. They are on a radio
programme. Who are they talking about?
17. Listen again and put the pictures in order
1-
2-
3-
4-
18. Listen again and fill in the blanks with the words in bubbles.
was born in 1922 in 1955 won an extraordinary fantastic pictures
Walt Disney 1. _____________ in 1901. He had 2 . _____________ ability. He could draw
3. _____________ . He started his first film company 4. _______________ . Then, he opened his own
amusement park 5. ______________ . He 6. _____________ 32 Academy Awards during his lifetime.

7. Sınıf İngilizce Pantera Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 24
7. Sınıf İngilizce Pantera Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 24


7. Sınıf İngilizce Pantera Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 24 da yapmış olduğunuz soruların doğruluğunu test edebilir, yapamadığını ve anlamadığınız soru ve cevaplara sitemizden size örnek teşkil etmesi amacıyla faydalanabilirsiniz. 7. Sınıf İngilizce Pantera Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 24

7. Sınıf İngilizce Pantera Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 24

7. Sınıf İngilizce Pantera Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 24 Cevapları buradan birebir yapmanız sizin faydanıza olmayacak bilakis sizi tembelleştirecektir. Bu da istediğimiz bir geri dönüt değildir. Bu nedenle uyarılarımızı lütfen dikkate alınız. Öncelikle siz kendiniz yapmayı deneyin. Buradaki amacımız size yapamadığınız sorularda, ya da aklınıza takılan, yerlerde yardımcı olmaktır. Kopyala-yapıştır şeklinde yapmak size bir fayda sağlamaz

7. Sınıf İngilizce Pantera Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 24

7. Sınıf İngilizce Pantera Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 24 hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bildiriniz. Cevaplar yanlış ise yorum kısmında kendi cevabınızı bize iletebilirsiniz. Bazı sorular yorum gerektirdiği için herkesin yorumu farklı olabilir diye cevapları kısa tutmaya özen gösteriyoruz. Kendiniz kitaptaki etkinliklerini yapın, kendiniz tamamen bitirdikten sonra çözümlerinizi buradaki çözümlerle karşılaştırın. Bu vesilesiyle daha etkili bir öğrenme sağlanmış olacaktır.


7. Sınıf İngilizce Pantera Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 24

Yukarıda yer alan cevaplarla kendi cevaplarınızı karşılaştırarak sorularla, çözümlerle ilgili fikir elde edebilirsiniz. Ek olarak birden çok yayın evinin bu kitapları yayınlaması nedeniyle kitaplar sizin kullandıklarınız ile farklılık gösterebilir. Farklı bir yayının kitap cevaplarını sitemizden arayarak bulabilirsiniz. Bütün Yayınların cevapları sitemizde mevcuttur.

Yazar:

Önceki Yayın
Sonraki Yayın