7. Sınıf İngilizce Ders Kitabı Cevapları Pantera Yayınları Sayfa 21

7. Sınıf İngilizce Ders Kitabı Cevapları Pantera Yayınları Sayfa 21

7. Sınıf İngilizce Pantera Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 21 yayınımızda kitap içinde ve ünite sonunda bulanan soruların cevaplarını bulabilirsiniz. 7. Sınıf İngilizce Pantera Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 21 Etkinlikler sizi zorlayabilir ve her konunun cevaplarını yapamayabilirsiniz. Bu konu içinde sitemizden yardım olarak cevap anahtarlarına doğru ve güvenilir bir şekilde ulaşabilirsiniz.

7. Sınıf Pantera Yayınları İngilizce Ders Kitabı 2. Ünte Sayfa 21 Cevabı

9. Read the text and fill in the blanks.
a. Aziz Sancar was born on _____________________ .
b. He grew up in _____________________ and stayed there until _________________ .
c. He graduated from Mardin High School in ___________________ .
d. He got married to _____________________ .
e. Aziz Sancar took the Nobel Prize in Chemistry along with his two colleagues,
_____________________and _____________________ .
10. Read the text again. Answer the questions.
a. Was Aziz Sancar brilliant at school?
b. Where did he start his educational life?
c. Why did he move to İstanbul?
d. Why was the year 2015 unforgettable for him?
11. Skim the text and complete the blanks using the information below.
1/3 Chemistry 2015 DNA repair

7. Sınıf İngilizce Pantera Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 21
7. Sınıf İngilizce Pantera Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 21


7. Sınıf İngilizce Pantera Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 21 da yapmış olduğunuz soruların doğruluğunu test edebilir, yapamadığını ve anlamadığınız soru ve cevaplara sitemizden size örnek teşkil etmesi amacıyla faydalanabilirsiniz. 7. Sınıf İngilizce Pantera Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 21

7. Sınıf İngilizce Pantera Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 21

7. Sınıf İngilizce Pantera Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 21 Cevapları buradan birebir yapmanız sizin faydanıza olmayacak bilakis sizi tembelleştirecektir. Bu da istediğimiz bir geri dönüt değildir. Bu nedenle uyarılarımızı lütfen dikkate alınız. Öncelikle siz kendiniz yapmayı deneyin. Buradaki amacımız size yapamadığınız sorularda, ya da aklınıza takılan, yerlerde yardımcı olmaktır. Kopyala-yapıştır şeklinde yapmak size bir fayda sağlamaz

7. Sınıf İngilizce Pantera Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 21

7. Sınıf İngilizce Pantera Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 21 hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bildiriniz. Cevaplar yanlış ise yorum kısmında kendi cevabınızı bize iletebilirsiniz. Bazı sorular yorum gerektirdiği için herkesin yorumu farklı olabilir diye cevapları kısa tutmaya özen gösteriyoruz. Kendiniz kitaptaki etkinliklerini yapın, kendiniz tamamen bitirdikten sonra çözümlerinizi buradaki çözümlerle karşılaştırın. Bu vesilesiyle daha etkili bir öğrenme sağlanmış olacaktır.


7. Sınıf İngilizce Pantera Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 21

Yukarıda yer alan cevaplarla kendi cevaplarınızı karşılaştırarak sorularla, çözümlerle ilgili fikir elde edebilirsiniz. Ek olarak birden çok yayın evinin bu kitapları yayınlaması nedeniyle kitaplar sizin kullandıklarınız ile farklılık gösterebilir. Farklı bir yayının kitap cevaplarını sitemizden arayarak bulabilirsiniz. Bütün Yayınların cevapları sitemizde mevcuttur.

Yazar:

Önceki Yayın
Sonraki Yayın