Ahmet Kayakesen Kimdir? Yaşamı ve Oyunculuk Kariyeri - DERS KİTABI CEVAPLARI

Yeni Yayınlar

Temmuz 01, 2017

Ahmet Kayakesen Kimdir? Yaşamı ve Oyunculuk Kariyeri

Edit
 DERS KİTABI CEVAPLARINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ! 
Ahmet Kayakesen Kimdir? Yaşamı ve Oyunculuk Kariyeri
“Kertenkele: Yeniden Doğuş” dizisinin sevilen oyuncularından Ahmet Kayakesen, 1984 yılında İzmir’de doğdu. Oyunculuk kariyerine “Çılgın Dersane 3” filmiyle başlayan başarılı oyuncu, daha sonrasında “Hanım Köylü” dizisinde rol aldı. Son olarak “Kertenkele: Yeniden Doğuş” dizisinde “Murat Komiser” rolünü canlandıran Ahmet Kayakesen, 1.84 boyunda ve 72 kilo ağırlığındadır.

Ahmet Kayakesen
Ahmet Kayakesen’in Yaşamı ve Oyunculuk Kariyeri
Ahmet Kayakesen, 27 Eylül 1984 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. İlk ve ortaöğrenim yaşamını da İzmir’de geçiren Kayakesen, eğitim hayatı boyunca tiyatroyla ilgilendi, bazı piyes ve oyunlarda rol aldı. Eğitimini tamamladıktan sonra setlerde çalışmaya başladı, ancak oyunculuk hayallerini gerçekleştirmesi biraz zaman aldı. Kendisine verilen ilk oyunculuk fırsatını “Çılgın Dershane 3” filminde değerlendirdi. Tuba Ünsal, Alp Kırşan ve Cüneyt Arkın gibi oyuncularla film kadrosunda yer aldı. 2014-2015 yıllarında ekranlarda iyi reyting oranları yakalayan Kocamın Ailesi isimli dizide Fatih karakterine can verdi.

Ahmet Kayakesen Kimdir
Dizinin izleyiciler arasında popülerlik kazanması sonucu Ahmet Kayakesen’in kariyeri şekillenmeye başladı. Kendisini Türk halkına sevdirmeyi başaran oyuncunun bir sonraki projesi ise “Hanım Köylü” dizisi oldu, ancak dizinin istenilen reyting oranlarını yakalayamaması sonucu yayından kaldırılmasıyla, Ahmet Kayakesen’in “Hanım Köylü” kariyeri çok uzun sürmedi.


Ahmet Kayakesen Biyografi
Atv kanalında yayınlanan “Kertenkele: Yeniden Doğuş” dizisine katılması, oyuncunun kariyerinde büyük bir sıçrama yapmasını sağladı. Timur Acar’ın diziden ayrılması sonucu “Kertenkele” karakterine kimin can vereceği merak konusuydu. Yapımcıların Ahmet Kayakesen’e teklif götürmesi ile bu karakter için doğru oyuncu bulunmuş oldu. Ahmet Kayakesen, ayrıca “Murat Komiser” karakterini de aynı dizide canlandırmaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder