Survivor 2017 Fulya Şahin Kimdir? - DERS KİTABI CEVAPLARI

Yeni Yayınlar

Haziran 30, 2017

Survivor 2017 Fulya Şahin Kimdir?

Edit
 DERS KİTABI CEVAPLARINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ! 
Survivor 2017 Fulya Şahin Kimdir?
Acun Medya’nın yapımcılığında Dominik Cumhuriyeti’nde gerçekleştirilen yarışma programı Survivor 2017’nin kadrosunda, fiziksel yeterlilikleri bakımından güçlü isimler mücadele veriyor. Ünlüler ve gönüllüler takımında bulunan yarışmacıların birçoğu sportif faaliyetlerin içinde yer alıyor. Yine sporla uğraşan bir isim olan Fulya Şahin, oyunlarda gösterdiği iyi performansına rağmen elenen ilk yarışmacı olmuştu. 1991 doğumlu yarışmacı için Survivor 2017’nin sona ermesi tam bir hayal kırıklığı yaratmıştı. 1.74 boyundaki Fulya Şahin elenerek yarışmaya veda etti ve ülkeye geri döndü.

Fulya Şahin
Fulya Şahin’in Yaşamı ve Survivor Hakkındaki Düşünceleri
Fulya Şahin, Tekirdağlı bir ailenin üçüncü çocuğu olarak 1991 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Çocukluk döneminin bir bölümü İstanbul’da, diğer bir bölümü ise Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde geçti. İlk ve ortaöğrenimini tamamlamasının ardından Trakya Üniversitesi’ni kazandı ve tekrar memleketine döndü. Üniversite eğitimi boyunca fitness sporuyla ilgilenen Fulya Şahin, okulu bitirmesinin ardından Survivor 2017’ye başvuruda bulundu. Acun Medya’nın Survivor için belirlediği kriterleri sağlayan Fulya, katılmayı çok istediği Survivor 2017 yarışmasına dahil oldu.

Fulya Şahin Kimdir
Yarışma öncesinde iddialı açıklamalar yapan Fulya Şahin, kendisinin bir Trakyalı olduğunu ve bu yüzden yarışmada kaybetmeyeceğine inandığını belirtmişti. Mert bir kadın olduğu söyleyen yarışmacı için Survivor 2017 beklediğinden daha kısa sürdü. 


Erdi, Eser ve Berna ile beraber eleme potasına kalması elenmesine yol açtı. Halktan en az oyu alan Fulya Şahin, Survivor 2017’ye veda etti.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder