Survivor 2017 Elif Şadoğlu Kimdir? - DERS KİTABI CEVAPLARI

Yeni Yayınlar

Haziran 29, 2017

Survivor 2017 Elif Şadoğlu Kimdir?

Edit
 DERS KİTABI CEVAPLARINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ! 
Survivor 2017 Elif Şadoğlu Kimdir?
Acun Medya tarafından yapımcılığı üstlenilen, dünyanın en zorlu yarışması Survivor 2017 ekranlardaki yerini aldı. Ünlüler ve gönüllüler takımında mücadele edecek yarışmacılar titiz çalışmalar sonucunda belirlendi. Geçtiğimiz sezonlardan farklı olarak Survivor 2017’de bulunan yarışmacılar ağırlıklı olarak sporla uğraşan kişilerden seçildi. Böylece yarışmanın zorluk düzeyi artmış oldu. Gönüllüler takımında yer alan Elif Şadoğlu sportif faaliyetlerde bulunan yarışmacılardan biri. Fitness üzerine de şampiyonlukları bulunan Elif Şadoğlu, yarışmanın iddialı isimleri arasında bulunuyor.

Elif Şadoğlu
Elif Şadoğlu’nun Yaşamı ve Survivor Hakkındaki Düşünceleri
Elif Şadoğlu 1992 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. İlk ve ortaöğrenim hayatını da İstanbul’da tamamlayan Şadoğlu, küçük yaşlardan itibaren spora ilgi duymaya başladı. Henüz 6 yaşındayken jimnastik sporuyla tanıştı ve ilerleyen dönemlerde jimnastik üzerine eğitimlerini devam ettirdi. Daha sonrasında fitness sporuna yönelerek vücut geliştirme üzerine yoğun çalışmalar yaptı.

Elif Şadoğlu
Türkiye, Avrupa ve Dünya genelinde yapılan fitness şampiyonalarına katılan sporcunun üç kulvarda da şampiyonlukları bulunuyor. Elif Şadoğlu, İstanbul Ataşehir’de bulunan bir fitness merkezinde eğitmenlik yaparak yaşamını devam ettiriyor.


Elif Şadoğlu Biyografi
Hayatında hiçbir şeyi kolay kazanmadığını ve bunun bilincinde olarak Survivor 2017’de katılma kararı aldığını belirten Elif Şadoğlu, bu zamana kadar katıldığı hiçbir şampiyonadan eli boş dönmediğini ifade etti. Yarışmacı arkadaşlarına gözdağı verir gibi, hiçbir zaman kaybetmediğini her fırsatta dile getiriyor. Yarışmanın dikkat çeken isimlerinden biri olan Elif Şadoğlu’nu, Survivor 2017’de gönüllüler takımında izliyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder