Zeka Oyunları 5. Sınıf 2. Dönem 1. Yazılı Soruları

Düzenle
Zeka Oyunları 5. Sınıf 2. Dönem 1. Yazılı Soruları
5. Sınıf Zeka Oyunları Dersi 2. Dönem 1. Yazılı Soruları, 2016-2017, Zeka oyunları, çocukların eğlenirken zekasını geliştirmesi, zihnini açması ve yeni bir şeyler öğrenmesi için hazırlanmış oyunlardır. Çocuklar bu oyunlarla var olan zihinsel ve bilişsel yeteneklerini geliştirebildikleri gibi, yeni yetenekler de kazanırlar. Zeka oyunları çocuklara; çabuk karar verme, sonraki aşamaları düşünme ve öngörme, olasılıkları hesaplama, mantığını etkili ve yetkin bir şekilde kullanma yeteneği kazandırır. Bu oyunlar çocukların yalnızca yeteneklerini geliştirmekle kalmaz, kötü alışkanlıklar edinmelerine de engel olur. 5. Sınıf Zeka Oyunları Dersi 2. Dönem 1. Yazılı Soruları

Açıklama: Alıntı yaparak derleme yaptım,biraz daha basitleşdirdim. Diğer sınıflar için de uygulanabilir. Zeka Oyunları Dersi 2. Dönem 1. Yazılı Soruları, Seçmeli Zekâ Oyunları Dersi için 2. dönem 1. yazılı sınav soruları dır. Sudoku, Kendoku, Shuffle, Kakuro, ABC Kadar Kolay, Sihirli Piramit, Çarpmaca, ABC Bağlamaca vb konularda örnek sorular içermektedir. 

Zeka Oyunları Dersi 2. Dönem 1. Yazılı Soruları dosyası, Zeka Oyunları bölümünde bulunmaktadır. Zeka Oyunları Dersi 2. Dönem 2. Yazılı Soruları, Zeka Oyunları Dersi 2. Dönem 1. Yazılı Soruları indir. 5. Sınıflar Zeka Oyunları Dersi 2.Dönem 1.Yazılı Soruları dosyası Zeka Oyunları Dersi 2. Dönem 1. Yazılı Soruları, Zeka Oyunları bölümünde bulunmaktadır. Zeka Oyunları Dersi 1. Dönem 2. Yazılı Soruları bugüne indirildi. 

Zeka Oyunları Dersi 5. Sınıflar 2. Dönem 1. Yazılı Soruları 2016-2017 Seçmeli Zekâ Oyunları Dersi için 2.dönem 1.yazılı sınav sorularıdır. Sudoku, Kendoku, Shuffle, Kakuro, ABC Kadar Kolay, Sihirli Piramit, Çarpmaca, ABC Bağlamaca vb konularda örnek sorular içermekted Zeka Oyunları Dersi 2. Dönem 1. Yazılı Soruları indir.

Buradan dosyayı word olarak indirebilirsiniz!!!!5. Sınıf Seçmeli Zeka Oyunları Dersi 2. Dönem 1. Yazılı Soruları dosyası gönderildi. 5. Sınıf Seçmeli Zeka Oyunları Dersi 2. Dönem 1. Yazılı Soruları, 5. Sınıf Genel Dosyalar bölümünde bulunmaktadır. 5. Sınıf Seçmeli Zeka Oyunları Dersi 2. Dönem 1. Yazılı Soruları bugüne kadar 2.003 defa indirildi. 5. Sınıf Seçmeli Zeka Oyunları Dersi 2. Dönem 1. Yazılı Soruları 2016-2017

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.