Zeka Oyunları Dersi 1. Dönem 1. Zümre Toplantısı 2016-2017

Düzenle
 DERS KİTABI CEVAPLARINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ! 
Zeka Oyunları Dersi 1. Dönem 1. Zümre Toplantısı 2016-2017 Ortaokul Zeka Oyunları Zümre Öğretmenler Kurulu Ne Zaman Toplanır? Zümre öğretmenler kurulu, okul müdürlüğünce yapılacak plânlamaya uygun olarak öğretim yılı başında, ortasında, sonunda ve ihtiyaç duyuldukça toplanır. Toplantılar, okul müdürünün görevlendireceği bir müdür yardımcısının veya branş öğretmenleri arasından seçimle belirlenen öğretmenin başkanlığında yapılır. 5. Sınıf 6. Sınıf 7. Sınıf 8. Sınıf Seçmeli Zeka Oyunları Toplantıda hangi konular görüşülmeli? Hangi kararlar alınmalıdır?

Bu toplantılarda, öğretim programları ve derslerin birbirine paralel olarak yürütülmesi, ders araçları, laboratuvar, kütüphane, spor salonu, teknoloji ve tasarım, bilişim teknolojileri, görsel sanatlar ve müzik dersliklerinden planlı bir şekilde yararlanılması ile proje ve performans görevi konuları belirlenir. Dersin özelliğine göre etkinlik örnekleri ve materyaller hazırlanarak ortak bir anlayış oluşturulur.

Zeka Oyunları Dersi 1. Dönem 1. Zümre Toplantısı İNDİR

Bu toplantılarda, programların ve derslerin birbirine paralel olarak yürütülmesi, ders araçlarından, lâboratuvar, spor salonu, kütüphane ve işliklerden plânlı bir şekilde yararlanılması, öğrenci ödevleri ve derslerin değerlendirilmesi, derslerde izlenecek yöntem ve teknikler ile benzeri konularda kararlar alınır.
 Zeka Oyunları Dersi 1. Dönem 1. Zümre Toplantısı

Zeka Oyunları 1. Dönem 1. Zümre Toplantısı 2016-2017 dosyası. Zeka Oyunları Dersi 1. Dönem 1. Zümre Toplantısı 2016-2017, 5. Sınıf Seçmeli 1. Dönem Zümre Toplantı Tutanakları bölümünde bulunmaktadır. 6. Sınıf Seçmeli Zeka Oyunları Dersi 1. Dönem 1. Zümre Toplantısı 7. Sınıf Seçmeli 2016-2017 Zeka Oyunları Dersi 8. Sınıf Seçmeli 1. Dönem 1. Zümre Toplantısı 2016-2017 Zeka Oyunları Dersi Zümre Toplantısı (1. Dönem) . Kontrol ederek iyi günlerde kullanın. 


Zeka Oyunları Zümre Öğretmenler Kurulu Kimlerden Oluşur? Zümre öğretmenler kurulu, 1, 2, 3, 4 ve 5 inci sınıflarda aynı sınıfı okutan sınıf öğretmenleri ve varsa branş öğretmenlerinden, 6, 7 ve 8 inci sınıflarda branş öğretmenlerinden oluşur.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.